Novinky
Nominace na soutěžní víkend družstev 15.-16. června 2019
11.06.2019 09:31
Sobota:
Dospělí A 1. třída venku ve Znojmě sraz v 8:30: Sestavu určí kapitán Hrdina telefonicky.
Dospělí B 4. třída doma proti Břeclavi sraz v 8:30: Kolařík, Suchánek J., Krist, Boltvan, Vaculová,...
>>
———
Nominace na soutěžní víkend družstev 8.-9. června 2019
04.06.2019 08:56
Sobota:
Dospělí A 1. třída doma proti BLTC Brno B, sraz v 8:20: sestavu určí kapitán Hrdina telefonicky.
Dospělí B 4. třída venku v Uherském Hradišti proti TC Slovácko C, sraz v 8:20: Koplík,...
>>
———
Nominace na soutěžní víkend družstev 25.-26. května 2019
20.05.2019 12:23
Sobota:
Dospělí A doma proti HTK Třebíč B 1. třída sraz v 8:30: sestavu určí kapitán Hrdina telefonicky.
Dospělí B doma proti Slovanu Hodonín 4. třída sraz v 11:30: Koplík, Naležinský, Krist, Repík,...
>>
———
Nominace na soutěžní víkend družstev 11.-12. května 2019
06.05.2019 13:25
Sobota:
Dospělí A 1. třída venku na TC Brno v 10:30: sestavu určí kapitán Hrdina telefonicky.
Dospělí B 4. třída venku v Bojkovicích v 8:30: Suchánek J., Krist, Repík, Dvořák L., Dvořáková D.,...
>>
———
Nominace na soutěžní víkend družstev 4.-5. května 2019
30.04.2019 10:27
Sobota 4.5.:
Dospělí A 1. třída doma v 8:15 proti TK Spartak Jihlava C: sestavu určí kapitán Tomáš Hrdina telefonicky.
Dospělí B 4. třída doma v 10:30 proti TJ Sokol Vizovice: Naležinský, Kolařík,...
>>
———
Nominace na soutěžní víkend 27.-28. dubna 2019
23.04.2019 20:39
Sobota:
Dospělí A 1. třída venku proti TK Brno Bosonohy v 8:15: sestavu určí kapitán Tomáš Hrdina telefonicky. Vemte si dobré míče Wilson US Open na rozehrávku.
Dospělí B: má tuto sobotu...
>>
———
Vyzvednutí grantových poukázek na MÚ Hodonín v termínu do 21. prosince 2018
03.12.2018 11:42
Prosím rodiče dětí registrovaných v našem oddílu narozených v době od 1.1. 2010 do 31.12. 2000 s trvalým bydlištěm v Hodoníně, popř. i mimo Hodonín, ale navštěvujících školu v Hodoníně, aby si do 21....
>>
———
Nominace na poslední víkend soutěží družstev 23.-24. června 2018
17.06.2018 20:12
11.06.2018 11:36
Sobota:
Dospělí doma 1. třída proti Mosilaně Brno v 8:30: sestavu určí kapitán Hrdina telefonicky.
Starší žactvo venku 2. třída na TK Zlín-Mladcová A v 8:30: Krist, Slovák,...
>>
———
Nominace na zápasy družstev 16.-17. června 2018 a pozvánka na závěr sezóny družstev tuto sobotu 16. června od 15:00 v Rybářích
11.06.2018 11:36
Sobota:
Dospělí doma 1. třída proti Mosilaně Brno v 8:30: sestavu určí kapitán Hrdina telefonicky.
Starší žactvo venku 2. třída na TK Zlín-Mladcová A v 8:30: Krist, Slovák, Dudáč, Suchánek,...
>>
———
Nominace na zápasy družstev 9.-10. června 2018 a pozvánka na závěr sezóny družstev v sobotu 16.6. 2018 od 15 h v Rybářích
04.06.2018 09:31
Sobota:
Dospělí 1. třída v Tišnově v 8:20 h: Sestavu určí kapitán Hrdina telefonicky.
Starší žactvo 2. třída doma proti Sokolu Lanžhot v 8:20 h: Krist, Dudáč, Suchánek, Pleša, Vaculová, kapitán...
>>